VERONIKA ANNA KOTRNOCHOVÁ - SPORTOVNÍ AEROBIK

Veronika Anna, studentka a reprezentantka České republiky ve sportovním aerobiku byla podpořena grantem pro nadané sportovce. Mezi její další záliby patří zejména plavání, cyklistika a lyžování. Aktivně se učila anglicky, navštívila dvoutýdenní školu nedaleko Londýna.

Sport mají Kotrnochovi v rodině, Veroničin bratr se od dětství aktivně věnuje fotbalu a hokeji. Hlavní oporou byli pro Veroniku její rodiče, dodnes aktivní sportovci.

Se sportovním aerobikem Veronika začala již ve svých pěti letech ve Strakonicích. Ve 3. třídě základní školy začala pravidelně dojíždět na tréninky do sportovního klubu Holiday Fitness Club České Budějovice pod vedením Romany Beranové, která se následně stala její trenérkou.  V 5. třídě začala Veronika navštěvovat základní školu v Českých Budějovicích a dále se rozhodla pokračovat ve studiu na gymnáziu Olympijských nadějí.

V roce 2011 hostovala v pražském klubu Domyno Mgr. Ivy Farářové.

Vzhledem k náročnosti tréninků a zdlouhavému dojíždění, se Veronika rozhodla přestoupit do třetího ročníku gymnázia v Praze.

Veronika se může pyšnit řadou skvělých umístění v mnoha závodech, z nejvýznamnějších je to například 1. místo na MČR z roku 2004, 4. místo na MS v Bělehradě 2007, či 3. místo na ME v Itálii. V roce 2011 se zúčastnila mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a 15. října 2011 odletěla Veronika s reprezentací ČR na mistrovství světa do Austrálie.

Nadační fond jihočeské naděje Veroniku podpořil na její cestě k protinožcům částkou 20.000 Kč, která částečně pokryla její výdaje na této prestižní akci.

JIHOČESKÉ NADĚJE

tým nadace
„Pamatujme, že ten největší dar nenajdeme v obchodě ani pod stromečkem, ale v srdcích dobrých lidí”

NAŠE POSLEDNÍ PROJEKTY


LETNÍ KINO NA BATERKY

LETNÍ KINO NA BATERKY

TENHLE LETŇÁK VÁS DOBIJE ČISTOU ENERGIÍ ZAČÁTEK V 20.30. VSTUP JE ZDARMA. Dobrovolný příspěvek bude použit pro nadační fond Jihočeské naděje.

VÁNOCE 2019

VÁNOCE 2019

Tentokrát se psalo Ježíškovi v dětské domově ve Zvíkovském Podhradí. Na adresu nadačního fondu Jihočeské naděje letos dorazilo na 24 dopisů Ježíškovi s přáním, o které si děti z dětského domova ve Zvíkovském Podhradí sami napsaly. Ježíšek jim ho splnil a pod Stromem splněných přání se už potřetí letos znovu nadělovalo.

3. TALENT AKADEMIE

3. TALENT AKADEMIE

Ti nejlepší studenti ze sedmnácti jihočeských gymnázií se po půl roce opět sjeli do krajského města v rámci v pořadí už třetího kola první jihočeské talentové akademie. Ta se tentokrát zaměřovala na obor lékařství a medicíny. Díky nadačnímu fondu Jihočeské naděje se budoucí studenti medicíny měli šanci osobně setkat s našimi předními lékaři a s celosvětově uznávanými medicínskými kapacitami.