THEODOR MÜLLER - TENIS

Theodor byl vybrán do programu stipendia pro talentované sportovce jako vzorný žák Základní školy Kamenný Újezd. Jeho velkou vášní je tenis, kterému se věnuje od 7 let a podpořili jsme ho jako člena LTC Tonstav České Budějovice, v kategorii mladší žáci.

Přestože se tenisu věnoval teprve poměrně krátkou dobu, od podzimu 2013 se zúčastnil 15-ti turnajů a jak říkají jeho rodiče, je tenisem přímo „posedlý“.

Jeho velkým vzorem je Novak Djokovič.

Theodorovy dosavadní největší úspěchy :

4.1. 2014 - Čerčany - 1. Místo čtyřhra (s F. Apltauerem)

25.1. 2014 - Český Krumlov – semifinále

22.2. 2014 - Strakonice – 2. Místo čtyřhra (s J. Kasalem)

14.3. 2014 Tempo Cup Praha (čtvrtfinále), čtyřhra  1. Místo (s K. Duškem)

Od 4. 5. 2014 soutěž družstev : 11. Liga O putovní pohár prezidenta ČTS :

(ze 4 zápasů – 4 vítězství)

31.5. 2014 nominován do starších žáků : soutěž 09. Kadet Tour - O putovní pohár prezidenta ČTS (vyhrál)

Nadační fond Jihočeské naděje se rozhodl přispět rodině Müllerových částkou 7.000 Kč. Toto rozhodnutí bylo učiněno na základě momentální sociální situace rodiny a vzhledem k vysokým finančním nákladům spojených s Theodorovým tréninkovým programem.

JIHOČESKÉ NADĚJE

tým nadace
„Pamatujme, že ten největší dar nenajdeme v obchodě ani pod stromečkem, ale v srdcích dobrých lidí”

NAŠE POSLEDNÍ PROJEKTY


LETNÍ KINO NA BATERKY

LETNÍ KINO NA BATERKY

TENHLE LETŇÁK VÁS DOBIJE ČISTOU ENERGIÍ ZAČÁTEK V 20.30. VSTUP JE ZDARMA. Dobrovolný příspěvek bude použit pro nadační fond Jihočeské naděje.

VÁNOCE 2019

VÁNOCE 2019

Tentokrát se psalo Ježíškovi v dětské domově ve Zvíkovském Podhradí. Na adresu nadačního fondu Jihočeské naděje letos dorazilo na 24 dopisů Ježíškovi s přáním, o které si děti z dětského domova ve Zvíkovském Podhradí sami napsaly. Ježíšek jim ho splnil a pod Stromem splněných přání se už potřetí letos znovu nadělovalo.

3. TALENT AKADEMIE

3. TALENT AKADEMIE

Ti nejlepší studenti ze sedmnácti jihočeských gymnázií se po půl roce opět sjeli do krajského města v rámci v pořadí už třetího kola první jihočeské talentové akademie. Ta se tentokrát zaměřovala na obor lékařství a medicíny. Díky nadačnímu fondu Jihočeské naděje se budoucí studenti medicíny měli šanci osobně setkat s našimi předními lékaři a s celosvětově uznávanými medicínskými kapacitami.