LUCIE VEITHOVÁ - KARATE

Karate jako olympijská disciplína se poprvé představí v Tokiu  v roce 2020 a Lucie Veithová má velkou šanci nás tam reprezentovat.

8x mistrně České republiky, 9. místo na mistrovství světa a mnoho titulů v pohárech a světových soutěžích. K tomu, aby se tam mohla tato úžasná jihočeská karatistka podívat, musí však posbírat po světě kvalifikační body a to je velmi finančně náročné. Budějčáci v Běhu Jihočeských nadějí ale vyběhali dost, abychom Lucku mohli podpořit a umožnit tak pokrytí některých cestovních nákladů na závody.

JIHOČESKÉ NADĚJE

tým nadace
„Pamatujme, že ten největší dar nenajdeme v obchodě ani pod stromečkem, ale v srdcích dobrých lidí”

NAŠE POSLEDNÍ PROJEKTY


5. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

5. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

Rekordních 38 elitních studentů ze všech krajských gymnázií, tentokrát budoucí uchazeči o studium medicíny a program nabitý přednáškami, exkurzemi v nemocnicích v Českých Budějovicích, Písku a Strakonicích a hvězdní hosté.

4. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

4. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

Nejnadanější studenti ze všech gymnázií v kraji mají za sebou další kolo Talentakademie Jihočeských nadějí. Náš nadační fond ji v Českých Budějovicích pořádal už po čtvrté. Letošní podzimní kolo bylo zaměřené na přírodní vědy...

LETNÍ KINO NA BATERKY

LETNÍ KINO NA BATERKY

TENHLE LETŇÁK VÁS DOBIJE ČISTOU ENERGIÍ ZAČÁTEK V 20.30. VSTUP JE ZDARMA. Dobrovolný příspěvek bude použit pro nadační fond Jihočeské naděje.