KLUBY - SPORTOVNÍ STIPENDIA

O stipendia 2018 se přihlásili nejen jednotlivci, ale i sportovní kluby z Českých Budějovic.

SKMG Máj České Budějovice v čele s hlavní trenérkou Mgr. Ivanou Pokornou potřebuje alespoň částečně financovat gymnastkám cesty na zahraniční závody, Fight Club a PhDr. Petr Beníšek chtějí svážet mladé talenty ze sociálně slabších rodinných poměrů z okolních měst do svého centra v Českých Budějovicích a Budweis Hellboys, hráči amerického fotbalu si zažádali o příspěvek na novou sadu dresů.

Výše zmíněné kluby nám významně pomohly s propagací Běhu Jihočeských nadějí, v hojném počtu si přišly zaběhat a s o to větší radostí jsme jim přispěli na jejich potřeby. Upřímně doufáme, že naše vzájemná spolupráce bude úspěšně pokračovat.

JIHOČESKÉ NADĚJE

tým nadace
„Pamatujme, že ten největší dar nenajdeme v obchodě ani pod stromečkem, ale v srdcích dobrých lidí”

NAŠE POSLEDNÍ PROJEKTY


LETNÍ KINO NA BATERKY

LETNÍ KINO NA BATERKY

TENHLE LETŇÁK VÁS DOBIJE ČISTOU ENERGIÍ ZAČÁTEK V 20.30. VSTUP JE ZDARMA. Dobrovolný příspěvek bude použit pro nadační fond Jihočeské naděje.

VÁNOCE 2019

VÁNOCE 2019

Tentokrát se psalo Ježíškovi v dětské domově ve Zvíkovském Podhradí. Na adresu nadačního fondu Jihočeské naděje letos dorazilo na 24 dopisů Ježíškovi s přáním, o které si děti z dětského domova ve Zvíkovském Podhradí sami napsaly. Ježíšek jim ho splnil a pod Stromem splněných přání se už potřetí letos znovu nadělovalo.

3. TALENT AKADEMIE

3. TALENT AKADEMIE

Ti nejlepší studenti ze sedmnácti jihočeských gymnázií se po půl roce opět sjeli do krajského města v rámci v pořadí už třetího kola první jihočeské talentové akademie. Ta se tentokrát zaměřovala na obor lékařství a medicíny. Díky nadačnímu fondu Jihočeské naděje se budoucí studenti medicíny měli šanci osobně setkat s našimi předními lékaři a s celosvětově uznávanými medicínskými kapacitami.