KLUBY - SPORTOVNÍ STIPENDIA

O stipendia 2018 se přihlásili nejen jednotlivci, ale i sportovní kluby z Českých Budějovic.

SKMG Máj České Budějovice v čele s hlavní trenérkou Mgr. Ivanou Pokornou potřebuje alespoň částečně financovat gymnastkám cesty na zahraniční závody, Fight Club a PhDr. Petr Beníšek chtějí svážet mladé talenty ze sociálně slabších rodinných poměrů z okolních měst do svého centra v Českých Budějovicích a Budweis Hellboys, hráči amerického fotbalu si zažádali o příspěvek na novou sadu dresů.

Výše zmíněné kluby nám významně pomohly s propagací Běhu Jihočeských nadějí, v hojném počtu si přišly zaběhat a s o to větší radostí jsme jim přispěli na jejich potřeby. Upřímně doufáme, že naše vzájemná spolupráce bude úspěšně pokračovat.

JIHOČESKÉ NADĚJE

tým nadace
„Pamatujme, že ten největší dar nenajdeme v obchodě ani pod stromečkem, ale v srdcích dobrých lidí”

NAŠE POSLEDNÍ PROJEKTY


5. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

5. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

Rekordních 38 elitních studentů ze všech krajských gymnázií, tentokrát budoucí uchazeči o studium medicíny a program nabitý přednáškami, exkurzemi v nemocnicích v Českých Budějovicích, Písku a Strakonicích a hvězdní hosté.

4. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

4. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

Nejnadanější studenti ze všech gymnázií v kraji mají za sebou další kolo Talentakademie Jihočeských nadějí. Náš nadační fond ji v Českých Budějovicích pořádal už po čtvrté. Letošní podzimní kolo bylo zaměřené na přírodní vědy...

LETNÍ KINO NA BATERKY

LETNÍ KINO NA BATERKY

TENHLE LETŇÁK VÁS DOBIJE ČISTOU ENERGIÍ ZAČÁTEK V 20.30. VSTUP JE ZDARMA. Dobrovolný příspěvek bude použit pro nadační fond Jihočeské naděje.