JANA HOŘEJŠÍ - SPORTOVNÍ KYNOLOGIE

Svého prvního psa, fenku Niki ze Stříbrného kamene, dostala Jana v roce 2006, ve svých 9. letech.

Už v roce 2010 poprvé zvítězily na republikové úrovni a o dva roky později vyhrály poslední titul v kategorii stopařů.

Na podzim roku 2015 se narodil Janin současný pes Red Bull, opět z CHS ze Stříbrného kamene, jehož cvičí sama od štěněte a jak sama říká jsou parťáci a nerozlučná dvojka napořád.

Tvrdý trénink a víra v Redovy schopnosti jim zajistily vítězství na mistrovství mládeže a juniorů ČKNO v době, kdy byly Redovi čerstvě 2 roky a následoval do sbírky další, pro Janu už 5. titul mistra republiky.

Jana se rozhodla v návaznosti na předešlé úspěchy pokusit o úspěch ve vyšších národních a mezinárodních soutěžích a v červnu roku 2018 na mistrovství světa WUSV Universal Sieger v Belgii, v obrovské konkurenci 80-ti závodníků s Redem obsadili neuvěřitelnou 4. příčku.

O stříbrnou medaili připravila tento, z celého šampionátu nejmladší, „dream team“ chyba při cviku aport skokem přes metrovou překážku a díky nadačnímu příspěvku našeho fondu si Jana tolik potřebnou 1metrovou vysokou překážku může dovolit pořídit a vylepšit to, co se letos nepovedlo.

JIHOČESKÉ NADĚJE

tým nadace
„Pamatujme, že ten největší dar nenajdeme v obchodě ani pod stromečkem, ale v srdcích dobrých lidí”

NAŠE POSLEDNÍ PROJEKTY


5. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

5. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

Rekordních 38 elitních studentů ze všech krajských gymnázií, tentokrát budoucí uchazeči o studium medicíny a program nabitý přednáškami, exkurzemi v nemocnicích v Českých Budějovicích, Písku a Strakonicích a hvězdní hosté.

4. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

4. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

Nejnadanější studenti ze všech gymnázií v kraji mají za sebou další kolo Talentakademie Jihočeských nadějí. Náš nadační fond ji v Českých Budějovicích pořádal už po čtvrté. Letošní podzimní kolo bylo zaměřené na přírodní vědy...

LETNÍ KINO NA BATERKY

LETNÍ KINO NA BATERKY

TENHLE LETŇÁK VÁS DOBIJE ČISTOU ENERGIÍ ZAČÁTEK V 20.30. VSTUP JE ZDARMA. Dobrovolný příspěvek bude použit pro nadační fond Jihočeské naděje.