JANA HOŘEJŠÍ - SPORTOVNÍ KYNOLOGIE

Svého prvního psa, fenku Niki ze Stříbrného kamene, dostala Jana v roce 2006, ve svých 9. letech.

Už v roce 2010 poprvé zvítězily na republikové úrovni a o dva roky později vyhrály poslední titul v kategorii stopařů.

Na podzim roku 2015 se narodil Janin současný pes Red Bull, opět z CHS ze Stříbrného kamene, jehož cvičí sama od štěněte a jak sama říká jsou parťáci a nerozlučná dvojka napořád.

Tvrdý trénink a víra v Redovy schopnosti jim zajistily vítězství na mistrovství mládeže a juniorů ČKNO v době, kdy byly Redovi čerstvě 2 roky a následoval do sbírky další, pro Janu už 5. titul mistra republiky.

Jana se rozhodla v návaznosti na předešlé úspěchy pokusit o úspěch ve vyšších národních a mezinárodních soutěžích a v červnu roku 2018 na mistrovství světa WUSV Universal Sieger v Belgii, v obrovské konkurenci 80-ti závodníků s Redem obsadili neuvěřitelnou 4. příčku.

O stříbrnou medaili připravila tento, z celého šampionátu nejmladší, „dream team“ chyba při cviku aport skokem přes metrovou překážku a díky nadačnímu příspěvku našeho fondu si Jana tolik potřebnou 1metrovou vysokou překážku může dovolit pořídit a vylepšit to, co se letos nepovedlo.

JIHOČESKÉ NADĚJE

tým nadace
„Pamatujme, že ten největší dar nenajdeme v obchodě ani pod stromečkem, ale v srdcích dobrých lidí”

NAŠE POSLEDNÍ PROJEKTY


LETNÍ KINO NA BATERKY

LETNÍ KINO NA BATERKY

TENHLE LETŇÁK VÁS DOBIJE ČISTOU ENERGIÍ ZAČÁTEK V 20.30. VSTUP JE ZDARMA. Dobrovolný příspěvek bude použit pro nadační fond Jihočeské naděje.

VÁNOCE 2019

VÁNOCE 2019

Tentokrát se psalo Ježíškovi v dětské domově ve Zvíkovském Podhradí. Na adresu nadačního fondu Jihočeské naděje letos dorazilo na 24 dopisů Ježíškovi s přáním, o které si děti z dětského domova ve Zvíkovském Podhradí sami napsaly. Ježíšek jim ho splnil a pod Stromem splněných přání se už potřetí letos znovu nadělovalo.

3. TALENT AKADEMIE

3. TALENT AKADEMIE

Ti nejlepší studenti ze sedmnácti jihočeských gymnázií se po půl roce opět sjeli do krajského města v rámci v pořadí už třetího kola první jihočeské talentové akademie. Ta se tentokrát zaměřovala na obor lékařství a medicíny. Díky nadačnímu fondu Jihočeské naděje se budoucí studenti medicíny měli šanci osobně setkat s našimi předními lékaři a s celosvětově uznávanými medicínskými kapacitami.