2. ROČNÍK TALENTAKADEMIE 2019

Profesor Miroslav Bárta, ředitel Českého egyptologického ústavu Filosofické fakulty Univerzity Karlovy, herec Karel Roden, režisér a scénárista Jan Svěrák, televizní publicista a vysokoškolský pedagog Václav Moravec.
Ti všichni a mnoho dalších uznávaných historiků a redaktorů přednášeli a besedovali se studenty 2. TalentAkademie jihočeských nadějí

Byly to neuvěřitelně nabité a přitom nezapomenutelné tři dny.
Bohemistika a svět médií a Historie a základy společenských věd, 2 sekce TalentAkademie do níž byli vybraní ti nejtalentovanější studenti ze 14. jihočeských elitních gymnázií svými řediteli, 2.4.2019 brzy ráno odstartovali maraton přednášek, exkurzí a workshopů.
Podívejte se na reportáž a sami uvidíte, že jsme studentům připravili jedinečnou akci, z které si odnesli zážitek na celý život.

Velice děkujeme partnerům Talent Akademie, společnosti Omnia Invest Group, spol. s r.o. a Essox, s.r.o. za výraznou finanční pomoc a mediálním partnerům Jihočeské televizi, Českobudějovickému deníku a Hitrádiu za úžasnou péči o studenty a mediální podporu projektu.
Děkujeme všem, kteří pomohli a zapojili se do TalentAkademie. Jsme velice vděční a sdílíme nadšení všech studentů díky nimž víme, že to stojí za to, že to má smysl.

Pro ně, pro náš kraj i pro naše město.

JIHOČESKÉ NADĚJE

tým nadace
„Pamatujme, že ten největší dar nenajdeme v obchodě ani pod stromečkem, ale v srdcích dobrých lidí”

NAŠE POSLEDNÍ PROJEKTY


5. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

5. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

Rekordních 38 elitních studentů ze všech krajských gymnázií, tentokrát budoucí uchazeči o studium medicíny a program nabitý přednáškami, exkurzemi v nemocnicích v Českých Budějovicích, Písku a Strakonicích a hvězdní hosté.

4. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

4. ROČNÍK TALENTAKADEMIE

Nejnadanější studenti ze všech gymnázií v kraji mají za sebou další kolo Talentakademie Jihočeských nadějí. Náš nadační fond ji v Českých Budějovicích pořádal už po čtvrté. Letošní podzimní kolo bylo zaměřené na přírodní vědy...

LETNÍ KINO NA BATERKY

LETNÍ KINO NA BATERKY

TENHLE LETŇÁK VÁS DOBIJE ČISTOU ENERGIÍ ZAČÁTEK V 20.30. VSTUP JE ZDARMA. Dobrovolný příspěvek bude použit pro nadační fond Jihočeské naděje.