2. TALENTAKADEMIE 2019

Profesor Miroslav Bárta, ředitel Českého egyptologického ústavu Filosofické fakulty Univerzity Karlovy, herec Karel Roden, režisér a scénárista Jan Svěrák, televizní publicista a vysokoškolský pedagog Václav Moravec.
Ti všichni a mnoho dalších uznávaných historiků a redaktorů přednášeli a besedovali se studenty 2. TalentAkademie jihočeských nadějí

Byly to neuvěřitelně nabité a přitom nezapomenutelné tři dny.
Bohemistika a svět médií a Historie a základy společenských věd, 2 sekce TalentAkademie do níž byli vybraní ti nejtalentovanější studenti ze 14. jihočeských elitních gymnázií svými řediteli, 2.4.2019 brzy ráno odstartovali maraton přednášek, exkurzí a workshopů.
Podívejte se na reportáž a sami uvidíte, že jsme studentům připravili jedinečnou akci, z které si odnesli zážitek na celý život.

Velice děkujeme partnerům Talent Akademie, společnosti Omnia Invest Group, spol. s r.o. a Essox, s.r.o. za výraznou finanční pomoc a mediálním partnerům Jihočeské televizi, Českobudějovickému deníku a Hitrádiu za úžasnou péči o studenty a mediální podporu projektu.
Děkujeme všem, kteří pomohli a zapojili se do TalentAkademie. Jsme velice vděční a sdílíme nadšení všech studentů díky nimž víme, že to stojí za to, že to má smysl.

Pro ně, pro náš kraj i pro naše město.

JIHOČESKÉ NADĚJE

tým nadace
„Pamatujme, že ten největší dar nenajdeme v obchodě ani pod stromečkem, ale v srdcích dobrých lidí”

NAŠE POSLEDNÍ PROJEKTY


LETNÍ KINO NA BATERKY

LETNÍ KINO NA BATERKY

TENHLE LETŇÁK VÁS DOBIJE ČISTOU ENERGIÍ ZAČÁTEK V 20.30. VSTUP JE ZDARMA. Dobrovolný příspěvek bude použit pro nadační fond Jihočeské naděje.

VÁNOCE 2019

VÁNOCE 2019

Tentokrát se psalo Ježíškovi v dětské domově ve Zvíkovském Podhradí. Na adresu nadačního fondu Jihočeské naděje letos dorazilo na 24 dopisů Ježíškovi s přáním, o které si děti z dětského domova ve Zvíkovském Podhradí sami napsaly. Ježíšek jim ho splnil a pod Stromem splněných přání se už potřetí letos znovu nadělovalo.

3. TALENT AKADEMIE

3. TALENT AKADEMIE

Ti nejlepší studenti ze sedmnácti jihočeských gymnázií se po půl roce opět sjeli do krajského města v rámci v pořadí už třetího kola první jihočeské talentové akademie. Ta se tentokrát zaměřovala na obor lékařství a medicíny. Díky nadačnímu fondu Jihočeské naděje se budoucí studenti medicíny měli šanci osobně setkat s našimi předními lékaři a s celosvětově uznávanými medicínskými kapacitami.